Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 50 чоловік

Новини

Цьогоріч  учням Війницької гімназії разом з школярами інших закладів освіти Бокіймівської сільської ради пощастило відвідати резиденцію Святого Миколая. На запрошення Дубенської РДА Бокіймівська сільська рада організувала для  дітей учасників АТО, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування незабутню подорож. Діти отримали подарунки від Святото МИколая, проходили квест, грали ігри. Цікавою була подорож по Рівненському зоопарку.
Подарунки-сюрпризи  чекали на дітей і у Дубенській райдержадміністрації. 
Дякуємо за неймовірні емоції та незабутні враження.

28 грудня 2021 о 09:14 | Глущук Т. В. | немає коментарів

Bв рамках проведення інформаційної кампанії «Місяць
цифрової грамотності», який триває з 01 по ЗО листопада стартувала нова платформа для навчання онлайн "Всеукраїнська школа онлайн". Зареєструватися можна за покликанням https://lms.e-school.net.ua/

10 грудня 2021 о 05:29 | Косинчук І. М. | немає коментарів

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

2 грудня 2021 о 08:42 | Глущук Т. В. | немає коментарів

Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» проходить щороку в третю суботу вересня одночасно в 180 країнах та об'єднує понад 50 млн учасників. Цьогоріч до неї долучилися учні та працівники нашого закладу освіти. Ми об’єдналися заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття та формування культури чистоти.

20 вересня 2021 о 11:48 | Глущук Т. В. | немає коментарів

Підведено підсумки І відбіркового етапу обласного дистанційного конкурсу читців-декламаторів "В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя" серед учнів закладів освіти Бокіймівської сільської ради.
Перше місце у ІІ віковій категорії здобула учениця 8класу Лавренюк Олена.

17 березня 2021 о 19:19 | немає коментарів

Сьогодні день народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, мислителя.
Народився Тарас Шевченко (1814-1861) в селі Моринці, що на Черкащині, в сім'ї кріпаків поміщика Енгельгардта. Дуже рано хлопець залишився круглим сиротою. Подальша доля малого Шевченка - аж до викупу його з кріпацтва - була пов'язана з долею Енгельгардта, з Петербургом. Тут Шевченко познайомився з учнем Академії мистецтв Іваном Сошенком, з поетом Євгеном Гребінкою, а згодом - з Карлом Брюлловим і Василем Жуковським, які відіграли в житті Шевченка надзвичайну роль, - у 1838 році викупили його з кріпацтва. Того ж року Шевченка зарахували учнем Академії мистецтв. Навчався він під керівництвом Карла Брюллова. А вже 18 квітня 1840 року з'явилася перша збірка поезій – «Кобзар» - подія величезного значення не тільки в історії української літератури, а й у самосвідомості українського народу.
Нині Шевченків «Кобзар» для українців святиня. Його загортали у вишитий рушник і зберігали біля образів По ньому український селянин, водячи зашкарублим, покрученим від важкої праці пальцем, вчився читати. Вуста старанно шепотіли заповітні прості рядки, а розум осявала істина – «Борітеся – поборете!» Його вчили напам’ять. Політв’язні царату, дисиденти, шістдесятники. Шевченко був з кожним українцем у тюрмах, таборах і на засланні; на чужині, в еміграції. Був на Майдані і в окопах війн, в руїні Донецького аеропорту з нескореними кіборгами і з кожним українцем, що залишився на окупованих агресором українських територіях. Попри час, Шевченко не віддаляється, не бронзовіє. Він – апостол правди – живий! У чому криється цей феномен, ця дивна незбагненність? У живому щирому слові Тараса, що іноді бринить як струна, а іноді подібне до гострого важкого меча. «Без Нього… хто знає, що було б з нами!», - зазначив Богдан Лепкий.

9 березня 2021 о 08:55 | Глущук Т. В. | немає коментарів

Сьогодні відзначається Міжнародний день рідної мови - свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 році. Головна мета цього дня - підтримати самобутність та важливість кожної мови та її важливість для народу. Недарма кажуть, що після відмови від рідної мови нація вмирає, адже мова містить історію та культуру держави. Мовне питання досі є дуже актуальним в Україні та викликає безліч суперечок.

26 жовтня 1999 на Генеральної конференції ЮНЕСКО було оголошено про підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності. Для цього було засноване міжнародне свято, що відзначається 21 лютого. Датою свята обрали день протестів у Бангладеші 1952, коли влада жорстоко придушила акцію проти заборони бенгальської мови в країні. З 2000 року День рідної мови щорічно відзначають в Україні.
Рідна Україна - мова солов’їна,

Золоте колосся, маки у житах.

Край воріт - калина, верба, яворина,

Храми і світлиці в барвах-рушниках.

Рідна Україна - то душі краплина,

Пісня журавлина у ранковий час.

Рідна Україна - то земля єдина,

Що сходив ногами босими Тарас.

Рідна Україна - за столом родина,

Яром-долиною стелиться туман.

Батькова розмова - тиха, вечорова,

Мамина молитва - вічний талісман.

21 лютого 2021 о 09:50 | Глущук Т. В. | немає коментарів

https://youtu.be/T4biyx3ePls

15 лютого 2021 о 08:02 | немає коментарів

Шановні батьки! В наступні кілька днів нас чекає погіршення погоди із значним зниженням температури повітря. Будьте обережні! Уникайте переохолодження та обмороження дітей!
Існує декілька простих правил, виконання яких дозволить уникнути переохолодження та обмороження при сильному холоді: надягайте на дитину просторий одяг – це сприяє нормальній циркуляції крові. Одягайте її так, щоб між шарами одягу залишався прошарок повітря, який утримує тепло. Тісне взуття та відсутність устілки можуть створювати передумови обмороження. Не можна виводити дитину на мороз без рукавичок та шарфу. Найкращий варіант – рукавички з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині. Рукавички зі штучних матеріалів погано захищають від морозу.
Якщо дівчинка носить сережки, краще їх зняти. На морозі металеві прикраси (у тому числі золоті та срібні) охолоджуються до низьких температур швидше ніж тіло, внаслідок чого можливе „прилипання” цих предметів до шкіри з виникненням почуття болю та холодових травм.
Слідкуйте за обличчям дитини, особливо за носом, вухами та щоками, звертайте увагу на зміну їх кольору. Якщо є підозра на переохолодження, краще якнайшвидше увійти до теплого приміщення.
Якщо ви з дитиною їхали на автомобілі, та він зламався на значній відстані від населеного пункту або в незнайомій місцевості, краще залишатися в ній і викликати допомогу по телефону або чекати іншого автомобіля. Ховайте дитину від вітру, бо на вітрі вірогідність обмороження зростає. Добре, якщо ви взяли у дорогу термос із гарячим чаєм - це допоможе зігрітися.
Врешті-решт пам’ятайте, що найкращий спосіб вийти з неприємної ситуації – це до неї не потрапляти. Тому у сильний мороз не виходьте з приміщення без потреби та бережіть від переохолодження дітей!

12 лютого 2021 о 18:09 | Глущук Т. В. | немає коментарів

Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби СОVID -19 спричиненою корона- вірусом SARS-CoV-2» запроваджені обмежувальні заходи з 11 січня до 22 січня 2021 року.

11 січня 2021 о 10:03 | Глущук Т. В. | немає коментарів

Учні закладів загальної середньої освіти Бокіймівської сільської ради у рамках проєкту «Підвищення екологічної культури в громадах-учасниках міжмуніципальної співпраці шляхом запровадження збору твердих побутових відходів» взяли участь у конкурсі дитячих малюнків та фотографій «Бережи природу – розділяй відходи». Учасниками конкурсу стали діти із 4 громад Рівненської області – Бокіймівської, Боремельської, Вовковиївської та Демидівської.
І місце зайняла робота «Час іде, а вибір за тобою!» Олени Лавренюк, учениці Війницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Переможці отримали подарунки від організаторів конкурсу.

15 грудня 2020 о 12:04 | немає коментарів

Протягом листопада 2020 року Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області з метою виявлення та підтримки талановитої молоді, популяризації художнього слова, розвитку кращих традицій українського гумору проводився обласний дистанційний конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники» серед учнів закладів освіти області.

У конкурсі взяли участь 78 читців українського гумору - переможці відбіркових етапів із закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти області.

За висновками журі 3 місце у другій віковій категорії посів Хорошилов Іван.

8 грудня 2020 о 08:11 | немає коментарів

Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

3 вересня 2020 о 18:20 | Глущук Т. В. | немає коментарів

Відповідно до Постанови КМУ від 22.04.2020 р. № 291 продовжено карантин із 24 квітня до 11 травня 2020 року
Продовжуємо навчатись дистанційно!

29 квітня 2020 о 11:56 | Глущук Т. В. | немає коментарів

З 12 березня 2020 року по 24 квітня 2020 року заклад освіти працює у дистанційному режимі у зв'язку з загальнодержавним карантином з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Текст постанови Кабінету Міністрів № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", яка набрала чинності 12 березня.

Відповідно до статті 29 Закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 Кабінет Міністрів постановив установити з 12 березня до 3 квітня 2020 року на всій території України карантин, заборонивши:

- відвідування закладів освіти її здобувачами;

- проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Спортивні заходи дозволено проводити без участі глядачів (уболівальників).

Міністерствам, іншим ЦОВВ, обласним, Київській міській держадміністраціям разом з органами місцевого самоврядування доручено забезпечити:

організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів;

подання щодня МОЗ інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 для її узагальнення та інформування Кабінету Міністрів.

1 квітня 2020 о 13:52 | Глущук Т. В. | немає коментарів

https://legalaid.gov.ua/

2 березня 2020 о 06:23 | немає коментарів

Стратегія
Війницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Бокіймівської сільської ради
Млинівського району
Рівненської області

27 лютого 2020 о 11:56 | Глущук Т. В. | немає коментарів

рекомендації на кожен день

Понеділок – важкий день, не варто розпочинати важливих справ, краще підігнати «хвости».

Вівторок притягує гроші. В цей день треба прати й прасувати.

Середа – для генерального прибирання. Позбудетеся старих речей, мотлоху в домі – швидше придбаєте нові речі.

Четвер – для миття дверей, вікон, усіх приміщень. Це дозволить позбутися неприємних життєвих ситуацій.

У п’ятницю подбайте про чистоту постільної білизни, свіжість у спальні. Цей день для тих, хто бажає завагітніти.

Субота приносить достаток родині. Працюйте, прибирайте гуртом, залучайте до цього кожного члена сім’ї.

Неділя – для молитви й відпочинку. Проведіть її в родинному колі.

Можна вірити цим прикметам, можна з них посміятися. Але раціональне зерно треба плекати і вміло використовувати в повсякденному житті.

12 січня 2020 о 08:31 | Глущук Т. В. | немає коментарів